Korálky Komponenty Praha

Přijďte se podívat do korálkového království, jedné z největších prodejen se spoustou korálků, komponentů, návleků a pomůcek pro tvoření v Praze.
A co bychom byli za království, kdybychom neměli i kouzlení.  Na naší prodejně zakoupíte stavebnice a knihy s návody na šité šperky od Diany Dee Lázňovské.

Na naší prodejně najdete české korálky z měst jako je Jablonec, Zásada a další. Nabízíme rocaily Preciosa, Matubo korálky Rulla, Superduo, Gemduo, NibBit, Matubo round 11/0, 8/0, 6/0, 2/0, české voskované perličky, Toho a Miyuki a spoustu vícedírkových korálků.

Velkým hitem tohoto léta jsou korálky z minerálů a náramky z nich. Na naší prodejně nabízíme více jak 200 druhů korálků z nerostů - lávové kameny, achát, tygří oko, akvamarín, howlit, jaspis, hematit, opalit, nefrit a další.

Kde najít korálky v Praze?

Karlovo Náměstí 317/5
Praha 2 - Nové Město

Otevírací doba:

Po-Čt: 9:00 - 13:00 a 14:00 - 19:00
Pá:      9:00 - 13:00 a 14:00 - 18:00
So:    10:00 - 14:00
státní svátky zavřeno

Otevírací doba může být dle potřeby upravena.

Telefon na prodejnu: 

Pokud zavoláte na telefonní číslo 608 370 490, dovoláte se na prodejnu. Sklad, kde se připravují objednávky je vzdálený asi 130 km, tedy Vám bohužel nezodpovíme otázky o objednávkách ani o e-shopu.

Prohlédnout interiér

Nejlepší dostupnost korálků pomocí MHD v Praze!

metro B - Karlovo náměstí
tramvaj 2, 34610, 14, 161822 a 24 - Karlovo náměstí
autobus  176, 291 - Karlovo náměstí
tramvaj 2, 3410, 14, 161824 - Moráň

 

Záchytné body

Vchod do neprůchozí pasáže, kde je umístěn náš obchod je přímo naproti prosklenému přístřešku tramvajové zastávky Moráň mezi Komerční bankou a Českou spořitelnou..

Na budově jsou velké nápisy KDU-ČSL a Palác Charitas. Vchod do pasáže je pár kroků od telefonní budky společnosti O2.

České voskované perly Korálky Praha - Stojan s minerály a polodrahokamy Miyuki Delica 11/0 Návlekový materiál - voskované šňůry, lesklé šňůry, sutašky, stuhy, saténové šňůryJaponské rokajly Toho, nitě Nymo a S-lon, Swarovski Crystals a rhodiované komponenty na naší pražské prodejně Praskané skleněné korálky a spousta komponentů a kovodílů  Více než 500 druhů originálního českého rokajlu Preciosa v různých velikostech, jazýčky a celý panel sukének pro výrobu andělíčků pouze na Karlově náměstí v Praze Široký výběr dvoudírkových korálků - Honey, Halfmoon, Preciosa Candy, Quadralentile, Piggy, E-so Beads, Kite, Preciosa Chilli, CzechMates Crescent, Preciosa Bow, Ava, Cali a další Matubo korálky - Matubo 6/0, 7/0, 8/0, 11/0, 2/0, Matubo Superduo, Matubo Miniduo, Matubo Rulla, Matubo Nib-Bit, Matubo Gemduo, Matubo Duets a Matubo Wheels. Největší výběr v Praze. Na této pražské korálkárně najdete více než 17 000 produktů pro korálkováníVnější pohled na korálkárnu na Karlově náměstí s korálky v Praze Naše korálkárna je schována tady v Atriu :-)

Výstup z metra na Karlovo náměstí je do srpna 2019 uzavřen. Jak se dostat do korálkárny metrem?

Ze stanice metra Karlovo náměstí vystupte na Palackého náměstí (hned za holičstvím doprava na eskalátory). Odsud můžete jet jednu stanici na Karlovo náměstí tramvají 2, 3, 10, 16, případně dojít pěšky podél tramvajových kolejí směrem do mírného kopce. Korálky najdete za rohem. Vstupte do pasáže pár metrů za Českou spořitelnou. Korálkárna je po levé straně.

Proč navštívit Korálky Praha na Karlově náměstí?

  • Obrovský výběr - u nás najdete korálky všech druhů, barev i velikostí, komponenty, drátky, řetízky, polymerové hmoty, organizéry, nitě, jehly, Swarovski crystaly, základy vánočních hvězd, sukénky pro andílky, poutka na přívěsky
  • Široká nabídka žádaných korálků Toho, Miyuki a Matubo
  • Nabízíme korálky z minerálů včetně pružných vlasců pro vytvoření náramků
  • Skvělá dostupnost z celé Prahy
  • Dlouhá otevírací doba
  • Nízké ceny
  • Wi-Fi zdarma